İstiyorsak; güneş olsun sevgimiz; gülümsesin, yüzümüz yüzünüze, Kardeşlik ve birlik içinde, mutlaka selam vermeliyiz birbirimize  

    Son Dakika :   
 
 

SENTURK

 

 

 AROMATİK TIBBİ BİTKİLER                 

EZAN OKUMA 

Ana Sayfa
Kuran-ı Kerim Değişik Dillerde
Ercan ÇELİK
Dünya nüfusu ve Karbondioksit
Günlüklerim
İletişim
Ziyaretçi Defteri

 

 

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

MARMARA ADASI

1-ÖzelAĞAÇLANDIRMA

ÇÖPDEN MAZOT ÜRETİMİ

                         SERA ETKİSİ KARBONDİOKSİT ARTIŞLARI


Marmara Adası Özel Ağaçlandırma


Küresel Isınma Ve Ağaç"Ercan Çelik"

Anket
Anket Seçilmemiş
Diğer Anketler

Ziyaretçiler
Toplam Ziyaretçi :  459544
Bugün Ziyaretçi :  106
Aktif Ziyaretçiler :  3

BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK ve DOĞAL HAYAT    HAYVANLAR ALEMİ FOTOĞRAFLARI

BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE,DOSTLARIMIZA, AVUKATLAR HAKİM VE SAVCILARA, BAROLARIMIZ VE TÜM İDARECİLERE

 

MARMARA ADASI ERCAN ÇELİK ÖZEL AĞAÇLANDIRMA SAHASI BELGELERİ FOTOĞRAFLARI

AĞAÇLANDIRMA TUTANAKLAR BELGELER

MUHTEREM DOSTLARIMIZA; BÜYÜK VE ASİL MİLLETİMİZE, TÜM İDARECİLERİMİZE
KIYMETLİ HAKİM SAVCILARIMIZA HUKUK MÜŞAVİRLERİ AVUKATLARIMIZ VE
BAROLARIMIZA !..

YAŞADIKLARIM, OKUDUKLARIMLA GÖRMEKTEYİM Kİ; HUKUK; 50 yıldan bu yana UZUN SENELERDİR SÜREKLİ ÇETELEŞTİRİLMEKTE,ÇETELER GÜÇLERE GÖRE EL DEĞİŞTİRMEKTEDİR. DÜZELTMEK AYDINLARIMIZ DEVLET YÖNETİCİLERİ, MECLİS, HAKİM VE SAVCILARIMIZ KADAR ÖNEMLİ ÖLÇÜDE AVUKATLARIMIZA BAROLARIMIZA DÜŞMEKTEDİR..
HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ, ADALETİN MÜLKÜN TEMELİ OLDUĞUNU; HUKUKUN AMACINA UYGUN UYGULANMASININ SAĞLANMASI, ZALİMLERİN YERİNE MAZLUMLARIN SAVUNULMASI, GÜÇLERİN YERİNE HAKKIN SAVUNMASI KONUSUNDA HASSASİYETLE DURACAKLARINI DÜŞÜNÜYORUM. 
HUKUKUN TEK BAĞIMSIZ ÇALIŞANLARDIR, AVUKATLAR... GÜNÜNÜZÜ KUTLUYORUM. HAK VE HUKUKTAN AYRILMAYANLARI GÖNÜL LEVHAMA YAZIP MUHABBETLERİMİ SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

     

        ANADOLU ERLERİYİZ
Biz Anadolu erleriyiz, erdemliyiz
Nefsimizi biliriz, sözümüzün eriyiz
Severiz seviliriz sevginin sermayesiyiz
Sevgi eritir kini, husumeti bilmeyiz…

İlim için çalışırız, bilginin kölesiyiz
Hakkımızı vermeyiz, emeğin teriyiz
Haklarını veririz, adaletin terazisiyiz
Gönül erleriyiz, muhabbetin fedaisiyiz…

Biz Anadolu erleriyiz, Allah'ın kuluyuz
Dostları can biliriz, dostların canıyız
Köyün, şehrin, dağların yiğitleriyiz
Medeniyetin İpeğe sarılmış çelikleriyiz…
Ercan ÇELİK-2001-202

SAYIN DEVLET YETKİLİLERİ, BÜYÜK VE ASİL MİLLETİM, KIYMETLİ DOSTLARIM CEFAKAR KAHRAMAN ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM VE İNSANLIK ALEMİNE....

  LİSE ÜNİVERSİTE MÜCADELE YILLARIM BİR YANA
30 YIL ÇALIŞMA; ÇEVRE; ULAŞTIRMA (DENİZCİLİKTE) BAŞBAKANLIKTA BAŞMÜFETTİŞLİK MÜŞAVİRLİK, ABD DE DENETİM SİSTEMLERİ, KÜRESEL ISINMA VE İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİ İLE İLGİLİ İNCELEME ARAŞTIRMA YAPTIM.

TEFTİŞE GİTTİĞİM MARMARA ADASINDA Özel Ağaçlandırma İçin 30.07.2009 yılında 3.000 DÖNÜM SAHAYA MÜRACAAT Ederek TAHSİSİ 03.11.2010 tarihinde yaptırarak izin aldım. Proje esnasında Orman Yetkilisinin çıkarttığı zorluklar neticesinde 6.07.2011 tarihinde 2500 dönüm sahaya yeniden izin aldım. BU SAHAYI KENDİM AĞAÇLANDIRACAK DURUMDA OLDUĞUM HALDE; HEDEFİM 40 BİN DÖNÜMDÜ. TÜM VATANIM İÇİN SEVDAM VARDI; ORGANİK GIDA TARIM HAYVANCILIK AROMATİK, TIBBİ, GÜLUTENSİZ BİTKİLERİN GIDALARIN, Arıcılığın MERKEZİ HALİNE GETİRMEKTİ.
Uygulama projesi yaptırma esnasında; HASAN ÇAĞLAYAN; MUSTAFA DERYAL, VEJDET FEHMİ ŞENDİL İLE 3 DEFA görüşüp,TOPLANTI YAPIP SAHAYI GEZDİK. Ortaklık Sözleşmemizi Finans Karşılığı %50 ortaklık yapacağımız Konusunda bütün maddeleri kendilerince istenen Şekilde” Ercan Çelik Hasan Çağlayan Ortaklık Sözleşmesini” 13/Ağustos/2011 tarihinde İmzaladık. Mustafa Deryal, Vejdet Fehmi Şendil, İbrahim Akdemiri şahit gösterdik.
SÖZLEŞMEDE;“

Saha teslimi ve dikimlerin 2011 yılı içerisinde başlatılması ve bitirilmesi özel şartların esasını oluşturmaktadır.”

 

“Bu esasa göre 3 yıl bakım süresi de olmak üzere hiçbir hibe kredi V.S düşünülmeksizin ortak Hasan Çağlayan tarafından zamanında ve mekanın da uygulama projesi esaslarında ağaçlandırma sahası ara ekim organik damlama sulama gerçekleştirme finansı sağlanacaktır.”
“Uygulama projesini saha tahsis sahibi Ercan Çelik ile birlikte ortak eksiksiz yerine getirecektir. Sahadan ve uygulamadan Ercan Çelik sorumlu olacaktır.”
“Ortak hiçbir şekilde proje uygulamasını finans temin edememe gerekçesi ile erteleyemez.“
“Ortaklığın idaresi Ercan ÇELİK kendisi ile Hasan ÇAĞLAYAN’ın müşterek imzaları ile temsil ve ilzam sağlanacaktır”)

        Orman Yetkilileri;Hukuki ve teknik olmayan tutanaklarla projemi geciktiriyorlardı. Oysa Odaları veya Bakanlık o tutanakları tutan Mühendisleri Mühendisliklerinden bile atması gerekirdi. Çevre Bakanlığında 10 sene Başmüfettişlik Yapmıştım. 2002 yılından sonra ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI olmuştu. 32500 Aşılı CEVİZ, 9000 Fıstık Çamı VE ağaç aralarında 6 metrelik alana tıbbi nane, kekik, adaçayı, lavanta Uygulama Projesini Yaptırdım. Ancak Kabulü Uzatıldı. 02.01.2012 tarih 01 Makamın İzni tarafıma tebliğ edildi. İzinde Ceviz sahası 150 yıllığına onaylanmıştı. Bana Orman yetkililerince, İZİN SAHASI 4 ŞUBAT 2012 tarihinde TESLİM edildi.
    Sahanın Teslim Edildiğini Hasan ÇAĞLAYAN’A Bildirmemden sonra%50 Ortaklı A.Ş Kurmamız için Bilgilerimi aldı.Telefon Ettiğim Zaman Muhasebeye talimat verdim Şirket Kurulunca Haber Veririm Dedi. Şubat sonu aradılar; Elektronik Ortamda Muhasebeci gönderecek dediler. Oysa Muhasebeci Bilge Grup A.Ş ( Mustafa Deryal, Vecdet Fehmi Şendil, Hasan Çağlayan, K. Mahir Damatlar, Gülefer Yazıcıoğlu) 5 ortaklı A.Ş Kurmuşlar, Aynı zamanda Yönetim olarak Benimle adi ortaklık kuracakları kararını, sermayenin 20 bin TL Olacağını Şirket Yetkilisini Mustafa Deryal ve Hasan Çağlayan olacağı kararını alıp o kararların Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmasından sonra Adi ORTAKLIK sözleşmesini hazırlatmışlar.
      Adi Ortaklığı Şiddetle Reddettim. Ortaklık Sözleşmesini imzalamam dedim. Hasan ÇAĞLAYAN "GARDAŞ BUNU MUHASEBE HAZIRLAMIŞ" dedi. Muhasebe Yetkilisi Tacettin Kaytar’ı aradım, Durumu anlattım A.Ş. Kurulmasıyla ilgili. Biz Onlar talimat vermeden bir şey yapmayız dediler. Ben adi ortaklık istemedikçe Hasan ÇAĞLAYAN Israr Ediyordu. HASAN ÇAĞLAYAN ESKİ ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANIMIZDI VE ÇOK MÜTEDAYİN BİR GÖRÜNÜMÜ VARDI. BEN DE KENDİSİNİ ÇİLE ADAMI, AĞZI ÇOK DUALI GÖNÜL ADAMI OLARAK Görüyor Çok seviyordum. O SIRADA HACCA GİTTİ.
BU KADAR ASİL VE İNANMIŞ KİŞİNİN Kurdukları Şirket Yetkililerinin ÖYLESİNE ALÇAK ADİ KUMPAS KURAMAYACAKLARINI DÜŞÜNDÜM. ADİ ORTAKLIK OLARAK YAPIN AMA SÖZLEŞMENİN TÜM MADDELERİNİ ÖNCEKİ SÖZLEŞMEYE UYDURUN DEDİM
. UCUBE BİR ADİ ORTAKLIK SÖZLEŞMESİ HAZIRLANMIŞTI. “Ercan ÇELİK Hasan Çağlayan ORTAKLIK SÖZLEŞMESİ” aynı şekilde adi ortaklık sözleşmesine aktarıldı.
BALIKESİR 2. NOTERDEN “Ercan Çelik Bilge Grup Kağ.Çevre Enerji İnşaat Turizm San.Tic.A.Ş Adi ortaklığı” SÖZLEŞMESİ 4.02.2012 Tarihinde. Hasan Çağlayan, Kadir Mahir Damatlar imzalamıştır.
ÜLKÜDAŞLARIM BENİ TANIYAN İŞ ADAMLARI BU İNSANLARLA ORTAK OLMA, BAŞBUĞUMUZ TÜRKEŞ'İ SATTILAR; OĞLUNU ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİLER, DEVLET BAHÇELİ Yİ SATTILAR, TEHDİT ETTİLER, ŞİMDİ FETTULLAHÇILARLA BERABER YARIN İŞLERİNİ YAPTIRIP ONLARI DA SATACAKLAR. MAKAM, MEVKİ, VARLIK, İÇİN YAPMAYACAKLARI İŞ YOKTUR" DEDİLER. TELEFON EDEN DOSTLARIMI AZARLADIM. Adamlar siyaseten ayrıldı diye BU İFTİRA YAPILMAZ DEDİM.
Sözleşme de; ”Saha teslimi ve dikimlerin 2012 yılı içerisinde başlatılması ve bitirilmesi özel şartların esasını oluşturmaktadır.”
-“Bu esasa göre 3 yıl bakım süresi de olmak üzere hiçbir hibe kredi V.S düşünülmeksizin yeni ortak(Bilge GRUP A.Ş) tarafından zamanında ve mekanında uygulama projesi esaslarında ağaçlandırma sahası ara ekim organik damlama sulama gerçekleştirme finansı sağlanacaktır.”
“Uygulama projesini saha tahsis sahibi Ercan Çelik ile birlikte ortak eksiksiz yerine getirecektir. Sahadan ve uygulamadan Ercan Çelik sorumlu olacaktır.”
“Ortak hiçbir şekilde proje uygulamasını finans temin edememe gerekçesi ile erteleyemez.“
“Adi ortaklığın idaresi ERCAN ÇELİK kendisi ile Bilge Grup Kağıtçılık Çevre Enerji İnşaat Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi temsilcisi Hasan ÇAĞLAYAN’ın müşterek imzaları ile temsil ve ilzam sağlanacaktır”

SÖZLEŞME SONRASI Ormana Verilen ORTAKLIK TAAHHÜTNAMESİNDE;ORMAN GÖREVLİSİ ORTAKLIK İZİN OLURU ALINMADAN İZİN TARİH VE SAYISI ERCAN ÇELİK’e verilen Tarih Sayı Yazılmış, Taahhütname Veren “Ercan Çelik Bilge Grup Kağ.Çevre Enerji İnşaat Turizm San.Tic.A.Ş adına HASAN ÇAĞLAYAN "YAZDIRMIŞTIR. HASAN ÇAĞLAYAN'A NE BİLGE GRUP NEDE BEN TEK BAŞINA YETKİ VERMEDİK.
YETKİSİZ OLARAK TAAHHÜTNAME VE İmza Sirkülerini İmzalamıştır. NOTER DAYANAKLARI YANLIŞTIR. Yine ÇKS yi Ziraat Odasından Alırken Ortaklık Kaşesini KULLANARAK BANA İMZALATARAK KENDİ T.C KİMLİK NUMARASINI YAZARAK HİBE VE KREDİLERİ BANKADAN ALIRKEN BANKACILARLA MEMURLARLA SAHTECİLİK YAPMIŞTIR. ALINAN HİBE MİKTARI 2.000.000TL nin Üstündedir. ZİRAİ KREDİ 2.300.000TLDir. OLMADAN ALINAN Her yıl 900.000TL Ödenen ORGANİK İŞLETME KREDİSİ 4.500.000.TLnin ÜSTÜNDEDİR. 12.500.000.Para sirküle edilmiştir. Kredi alınırken 1.760.000 TL borçlandırıldım, BENİ CİDDİ Tehdit ve Taciz ederek 8 yıldır hesap EVRAKLARI VERMEMİŞ 8 KERE noter İHTAR EDİLMESİNE RAĞMEN, Çalışanları, sözleşme yaptığımız 3. Şahısları, Ve aracı olanları yanına almış. kanun dışı BENİ BORÇLANDIRARAK 50 yıllık gelirleri paylaştırmıştır. Yine Bankalar ve Tarım Ve Orman Bakanlığından “ORTAKLAR BİRLİKTE İSTEMEZSENİZ HESAP HAREKETLERİNİ VEREMEYİZ DEMİŞLERDİR. Bilgi Verdirmemişlerdir. SONUÇTA DEVLETİ BANKAYI VE BENİ DOLANDIRMIŞLARDIR. SAHTE DAVALAR AÇMIŞLAR BENİ BORÇLU DİYE İCRAYA VERMİŞLERDİR. 
BABAM HASTANEDE YOĞUN BAKIMDA VE SONRASI EVDE YATALAK İKEN ÇALIŞANLARI, MENFAAT Birlikteliği olan, Korsan Arı Koyanlar, tonlarca bal, Kekik lavanta ve adaçayı satışları yaptıkları kişileri şahit ve şikayetçi göstererek HIRSIZ VE DOLANDIRICI DİYEREK SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDURMUŞ, 2 TENEKE BALI ALDIM, Eski ortaklarına Verdim diye.5 yıl HAPİS CEZASI VERDİRMİŞ, ARILARI TESCİL ETMEYE ÇALIŞTIĞIM İÇİN 1 YIL HAPİS 5 YIL GÖZETİM HAPSİ VERDİRMİŞTİR. BUNDAN SONRA TEHDİTLER BAŞLAMIŞTIR.
ÖNCE HİÇ PARA VERMEDEN AYRILMAMI İSTEYEN HASAN ÇAĞLAYAN BENİMLE 12 NİSAN 2012 yılından bu yana görüşmeyen, SAHADAN VE EVRAKLARDAN UZAKLAŞTIRAN BİLGE GRUP A. Ş Yöneticileri; MUSTAFA DERYAL, Vejdet Fehmi ŞENDİL, MAHİR DAMATLAR Adına ortak hareket hareket eden HASAN ÇAĞLAYAN; aracılara, 200.000.TL.-üçyüzbinTL- 500binTL. sonra 700 BinTL ye çıkmıştır. Bana bu haberi getirenlere;”Hasan ve ekibi para vermez, bunu meslek haline getirmişler bu işleri” diye söylediğim halde inanmamışlar. ATO MECLİSİ Mustafa Deryal'i Meclis Başkanlığına;Vejdet Fehmi Şendil’i meclis Başkan yard. Getirerek ekonomimizi düzeltmişlerdir. Gönülde Birlik Vakfı Genel Sekreteri Mahir Damatları Ülkücü Kuruluşlar Türkçü Kuruluşlar Ülkücüleri ve Taş Medreseyi Temsilen konuşmacı yapmışlardır. Gönülde Birlik Vakfı genel Başkanı Hasan Çağlayan ise;AİLEM VE YAKINLARIMA TELEFON EDEREK “ERCAN BEYE ÜZÜLÜYORUM 6 YIL HAPSİ HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIKTAN YATMAK KOLAY DEĞİL!..AİLESİ TEMİZ EVLATLARI VAR. BÖYLE BİR HAPSİ YATMASIN! Anlaşalım; Buraya hiç para koymamasına rağmen, bana hiç düzgün edebe uygun konuşmayan Ercan Beye 2 dairem var onları devredeyim.” Demiştir. Tehdit ve baskı kurmuştur.
BABAMIN YATALAK OLMASI; 2.5 YILDIR BAKAMAMAM, AİLEMİN BASKISI, Her ay bankalara ödediğim emekli maaşım, KREDİ KARTLARIM İÇİN ETRAFIMDAN İSTEDİĞİM BORÇLANDIĞIM PARALAR DÜŞÜNÜLEREK; “DAİRELERİ HEMEN DEVRETSİN YÜZ BİN LİRA PARA VERSİN Hemen ANLAŞALIM” DEDİM. ANCAK BENİMLE HEMEN ANLAŞMAM DEVİR İŞLEMLERİNİ TAMAMLAMAMIZ GEREKİRKEN; Anlaşmamız öyle olduğu halde Cumhurbaşkanlığından devir işleminin kendilerine tebliğini eğer OĞLUNA VERDİĞİM VEKALETİ GERİ ALIRSAM. 50 YIL BENİM ADIMA BİLGE GRUBUN ORTAKLIK İMZA HAKKINA SAHİP OLACAĞI, gibi madde koymuşlar. ZATEN TÜM İŞLERDE İMZAM YOK, DOLANDIRICILIK ve KUMPAS VAR. ONLAR İÇİN YENİ BİR KUMPAS OYUNU BAŞLAMIŞTIR. BAKAMADIĞIM BABAM Sözleşmeden 1 ay sonra VEFAT ETTİ. GİDECEK PARAM YOKTU. AVUKATLARA SÖYLEDİM “DEVİR İŞİNİ TAMAMLAYIN” DEDİM. BANA HEMEN İŞİ ÇÖZECEK OLANLAR, (Hasan Bey, “Henüz devir işi olmadı olmasını bizde çok istiyoruz. Acele ediyoruz ama devir olmadı” diye söylediğini bildirdiler. HALBUKİ BEN ONLARA DEVİR İÇİN VEKALETİ VERMİŞTİM. SAHAYA EVRAKLARA SAHİPTİ ONLARIN DAİREYİ VE PARAYI VERMESİ GEREKİRDİ. BORÇLAR KANUNU ÖYLE DER... DOLANDIRICILIĞA YENİ BİR HALKA EKLEMİŞTİ BİLGE GRUP Ortakları. 4 ay geçti ortada bir devir işlemi yok. Oğlunu telefonla aradım. Bana watsaptan babasının kredi (900.000TL. Her yıl alınan organik işletme kredisi. Kekik ve adaçayı lavanta ortada yoktu ama işletme kredisi kullanılacaktı) alırsam 50bin TL alacağımı bana vereceklerini söylüyordu. Çok masum ve temiz delikanlıdır oğlu –Kendisine; “Siz anneniz, MUSTAFA DERYAL eşi ve çocukları, VECDET F. ŞENDİL EŞİ VE ÇOCUKLARI, Mahir Damatlar Eşi ve evlatları, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi Ve evlatları GELSİNLER, halka ve Tüm Büyük Birlik Partililer, Eski ortaklarına açık. BU ORTAKLIĞIN HİKAYESİNİ ANLATAYIM. Size istediğiniz kredinin 2 katını imzalayacağım ve Sahayı SİZE DEVREDECEĞİM.” DEDİM. KİMSE GELMEDİ HAKLARIM TÜMÜ HARAM OLSUN. HARAM OLSUN. HARAM OLSUN...

OYUNU BAŞLAMIŞTIR. BAKAMADIĞIM BABAM Sözleşmeden 1 ay sonra VEFAT ETTİ. GİDECEK PARAM YOKTU. AVUKATLARA SÖYLEDİM “DEVİR İŞİNİ TAMAMLAYIN” DEDİM. BANA HEMEN İŞİ ÇÖZECEK OLANLAR, (Hasan Bey, “Henüz devir işi olmadı olmasını bizde çok istiyoruz. Acele ediyoruz ama devir olmadı” diye söylediğini bildirdiler. HALBUKİ BEN ONLARA DEVİR İÇİN VEKALETİ VERMİŞTİM. SAHAYA EVRAKLARA SAHİPTİ ONLARIN DAİREYİ VE PARAYI VERMESİ GEREKİRDİ. BORÇLAR KANUNU ÖYLE DER... DOLANDIRICILIĞA YENİ BİR HALKA EKLEMİŞTİ BİLGE GRUP Ortakları. 4 ay geçti ortada bir devir işlemi yok. Oğlunu telefonla aradım. Bana watsaptan babasının kredi (900.000TL. Her yıl alınan organik işletme kredisi. Kekik ve adaçayı lavanta ortada yoktu ama işletme kredisi kullanılacaktı) alırsam 50bin TL alacağımı bana vereceklerini söylüyordu. Çok masum ve temiz delikanlıdır oğlu –Kendisine; “Siz anneniz, MUSTAFA DERYAL eşi ve çocukları, VECDET F. ŞENDİL EŞİ VE ÇOCUKLARI, Mahir Damatlar Eşi ve evlatları, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi Ve evlatları GELSİNLER, halka ve Tüm Büyük Birlik Partililer, Eski ortaklarına açık. BU ORTAKLIĞIN HİKAYESİNİ ANLATAYIM. Size istediğiniz kredinin 2 katını imzalayacağım ve Sahayı SİZE DEVREDECEĞİM.” DEDİM. KİMSE GELMEDİ HAKLARIM TÜMÜ HARAM OLSUN. HARAM OLSUN. HARAM OLSUN...
SONUÇ; Devlet, Orman yetkililerinin Ercan Çelik in tüm haklarının Bilge Gruba verilmesi işlemlerini onaması tamamen suça iştiraktir. Yolsuzluğu, teşviktir. Bundan dolayı Sahanın tarafıma teslim edilmesi gerekir. Daha önce defalarca Orman, işletme, Bölge ve Genel Müdürlüğüne müracaat etmeme rağmen tarafıma cevap verilmemiştir.
Arz olunur… 
ERCAN ÇELİK

BÜTÜN BELGE BİLGİ VE FOTOĞRAFLARAwww.ercancelik.net/icerikoku.asp?id=574
Resmi WEB ADRESİMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ
ERCAN ÇELİK
YUFKA YÜREKLİLERLE ÇETİN YOLLAR AŞILMAZ...
BU BİLGİLERDEN RAHATSIZ OLANLAR VE İLGİLENMEYENLER, TARAFSIZLİK ADINA YAYINLANMASINI İSTEMEYENLER BENİ ARKADAŞLIK DIŞINA ÇIKARABİLİRLER ÇIKARANLARI DA ÇIKARMAYANLAR KADAR SEVERİM YETERKİ DOĞRU GİDELİM. SEVGİ VE SELAMLARIMLA..

Ekleyen:  Ercan ÇELİK
Ekleme Tarihi:  5.4.2019
İzlenme:  1732
Yazdır:Yazdır
 
Eklenen Yorumlar 
Bu Konuda En Çok Okunan Yazılar
 
KÜRESEL ISINMA VE AĞAÇ
İnsan hareket ve etkinliklerinin bir başka deyişle aktivitelerinin başlaması ve devam etmesi atmosferde sera gazlarını oluşturarak, bizim iklimlerimizi ciddi şekilde etkileyip kaçamayacağımız uzaklaşamayacağımız olağanüstü bir olayı çağırdı. Bu olay
Ercan ÇELİK [ 12.1.2013 Devamı
 
CEVİZCİ DEDE HAYRETTİN SAĞIR 14 MAYISTA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU.!
Hayrettin Sağır Cevizci Dede , yaşı ben diyeyim 91 siz deyin 92, Sabahın beşlerinde kalkıp ekibini toplayıp, saat 7 de işbaşı 9 da kahvaltı yapan, ölümünden bir kaç gün öncesine kadar dimdik ayakta ve işinin başında olan CEVİZCİ DEDE için gün geldi ,
Ercan ÇELİK [ 12.1.2013 Devamı
 
BİZ TÜRKÜZ ANADOLU ERLERİYİZ;YOLUMUZ, İNSANLIĞIN YÜCELME YOLU,
YOLUMUZ:Muhteşem Denge Korunarak,
Öğretilmiş Çaresizliğe Karşı, Pozitif Düşünce Geliştirilerek, Ülkenin ve Ülkelerin Kaynaklarının Verimli Ve Kaliteli Kullanılması...

Ercan ÇELİK [ 12.1.2013 Devamı
 

CEVİZİN İNSANAveİNSANLIĞA FAYDALARI

 • En Çok Okunanlar
 • SEÇİM SONUÇLARI DÜN ...
 • ÖMER SEYFETTİN ...
 • TÜRKEŞ BELGESELİ...
 • YALNIZ ÇOBAN VİDEO...
 • KAŞKAYI TÜRKLERİ...
 • TÜRKLERİN KURDUĞU DE...
 • KARABAĞ HOCALİ AZ...
 • BÜYÜK İÇEL PROJESİ...
 • Ahmed YESEVİ, HACI B...
 • AMAZON BREZİLYA CEVİ...
 • MORİNGA ÇAYI "Ya...
 • 68 KUŞAĞI VE BELGESE...
 • KIRIM TÜRKLERİ ...
 • DOĞAL HAYAT ÇİFTLİĞİ...
 • MERSİN VE İLÇELERİ H...
 • İnsan Hakları Evrens...
 •  
 • En Son Eklenenler
 • BÜYÜK SELÇUKLU,ANADO...
 • SEÇİM SONUÇLARI DÜN ...
 • BÜYÜK TÜRK MİLLET...
 • Ahmed YESEVİ, HACI B...
 • BÜYÜK İÇEL PROJESİ...
 • ÖMER SEYFETTİN ...
 • MORİNGA ÇAYI "Ya...
 • KARABAĞ HOCALİ AZ...
 • TÜRKLERİN KURDUĞU DE...
 • AMAZON BREZİLYA CEVİ...
 •  

   

  Her Hakkı Saklıdır. ERCAN ÇELİK© 2013 Tasarim : Linear Yazilim