İstiyorsak; güneş olsun sevgimiz; gülümsesin, yüzümüz yüzünüze, Kardeşlik ve birlik içinde, mutlaka selam vermeliyiz birbirimize  

    Son Dakika :   
 
 

SENTURK

 

 AROMATİK TIBBİ BİTKİLER                 

 TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA  

EZAN OKUMA 

Ana Sayfa
Kuran-ı Kerim Değişik Dillerde
Ercan ÇELİK
Dünya nüfusu ve Karbondioksit
Günlüklerim
İletişim
Ziyaretçi Defteri

 

TARIM VE ORMAN BAKANI

ADALET BAKANI  

İÇİŞLERİ BAKANINA

AÇIK MEKTUP

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

MARMARA ADASI

1-ÖzelAĞAÇLANDIRMA

ARICILIK HAYVANCILIK

 MAHKEMELER

2-MarmaraE.Ç.AĞAÇLANDIRMA

ÇÖPDEN MAZOT ÜRETİMİ

                         SERA ETKİSİ KARBONDİOKSİT ARTIŞLARI


Marmara Adası Özel Ağaçlandırma


Küresel Isınma Ve Ağaç"Ercan Çelik"

Anket
Anket Seçilmemiş
Diğer Anketler

Ziyaretçiler
Toplam Ziyaretçi :  413476
Bugün Ziyaretçi :  192
Aktif Ziyaretçiler :  7

BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK ve DOĞAL HAYAT    HAYVANLAR ALEMİ FOTOĞRAFLARI

BAL HIRSIZLIĞIM VE ALDIĞIM KESİN CEZA 4 yıl 7 ay

 

 

2012 YILINDA ORMAN MEMURU ABDULLAH SARKANDAN KİRALANAN  KENDİSİNİN 

İKAMETGAH ALDIĞI 22 Eylül Caddesi 89/3 Nolu Daireni Elektrik Abone faturası OBONE NO:LİMAK ULUDAĞ:00023550 Nolu Obonelik...

Kiralayan Ercan ÇelikVe Bilge Grup A.Ş Adi Ortaklığı sözleşme Ercan Çelik Abdullah Sarkan

2 TENEKE  BAL HIRSIZLIĞIM VE ALDIĞIM KESİN  CEZA;   

      BEN ADALET İSTİYORUM! İNSANLIK İSTİYORUM. İNSAN HAKLARINA HASTA HAKLARINA  SAYGI; MİLLİ ÜRETİME DESTEK İSTİYORUM, KÖSTEK DEĞİL,  HER ARKADAŞİMDAN DESTEK İSTİYORUM, İNSANLIĞA FAYDALI  PAYLAŞMAK İSTİYOTRUM

      Nebi Baysal'ın 2 teneke balını Çalmak suçundan, Abdullah Sarkan'ın izinsiz konutuna girme içindeki muhafazalı 2 teneke balı çalma,suçlarından 4yıl-7 ayHapis Cezası Kesinleşmiştir.

     Olay Nasıl Gelişmiştir. 
     Evet;Bursa Bölge İdare Mahkemesi 4.Ceza Dairesinin kesin kararıdır. CEZAYI KESİNLEŞTİRMİŞTİR. 
    Arıcılığın yapıldığı, balların üretildiği saha (Ercan Çelik) şahsıma ait, Ercan ÇELİK 2500 Dekar DİKENLİ TEL ÇİT İHATA ile Çevrili Anahtarlı Sahamdır. Her Ne Kaadar  Bana  Bilgi Hesap vermeseler, iznimi almasalarda  ErcanÇelik Ve Bilge Grup Kag.Çev.Elek.Tarım San.Tic.AŞ Adi ortaklık hesabına gelen, hibe paralarından ücretler ödeniyor mazotlar alınıyor. Arılar Alınıyordu..  Adaya Çıktıktan sonra ilk işim TC Ziraat Bankası Marmara Şubesinden  son 3 yılın hesap hareketleri alınmış ve   Çekilen Kart paraları referansından Hesap hareketlerine bakılmasından sonra  Arıların Nebi Baysal'a verilen Banka Kartları ile  çalışanlara verilen  kartlardan çekildikleri  Anlaşılmış-31.12.2012-31.12.2013 tarihlerinde sahanın boş bırakıldığı anlaşıldığından  arıların tescili yapılmıştır. Nebi  Baysalla verilen vekalet zamanı görevini kötüye kullanmış tarafıma belge bilgi vermemiş ce
viz ve ara ekimi ekilmemiş, Özel Ağaçlandırma Sahasıdır. Kaldığı Ev Abdullah Sarkan'dan kiraladığım,89/3 nolu çatı dairesidir. 
    2012 yılından bu yana kiraladığım,lojman olarak bulunan Limak Uludağ 0000023550 nolu Elektrik Abonelik sayacı üstüme kayıtlı 89/3 nolu dairedir. 
    Kira sözleşmesi ve evrakların Tümü Bilge Grup Kağıt Çevre  A.Ş. Merkezindedir, 
    Sekiz(8) senedir Sekiz(8) kere noter ihtarı yapmama rağmen evrakları ve muhasebe kayıtlarını vermemişler hesap görmemişlerdir.

  Abdullah SARKAN’ın kendisine ait olduğunu, kendisinden başka kimsenin rızası dışında kullanamayacağı Yenimahalle 22 Eylül caddesi 89 /2 Nolu daire kendisine 28/07/2016 tarihinde tarafımdan yazılan yazıda Söz konusu “dairedeki ballardan iki teneke aldığımı, diğer bal ve Malzemelerin sahiplerine verilmesi veya Emniyete bildirilmesi yazısı aslı Apartman yöneticisi olarak  olağan üstü Hal ilan edildiğinden Abdullah Sarkan imzasıyla kendisine teslim edilmiş ve Abdullah Sarkan kendisi Mahalle Muhtarlığından adıma 22 Eylül Caddesi  89//3 nolu daire için ikametgah almıştır. Abdullah Sarkan'ın Muhafazalı kimse geçemez dediği yere, Oğlu Fırat Sarkan, Gökhan Çakmak, Levent Veldet, Ercan Çelik, Engin Paşa ve diğer izin alanların malzeme koyduğu her zaman anahtarı üstünde, oğlu Turap Sarkan'a tahsisli dairedir. Burada yapılan tesbit ve bilirkişi raporu  Nebi Baysal ,kızı Avukat Selcen Baysal ve Abdullah Sarkan tarafından alınmış,Mahkeme yanıltılmıştır. 
2012 Yılından bu yana şahsıma karşı çete halinde fiil işleyenler HASAN ÇAĞLAYAN, MUSTAFA DERYAL, VEJDET FEHMİ ŞENDİL,Kadir MAHİR DAMATLAR, Nebi Baysal, İbrahim Sancı dır. Ve Orada Hasan Çağlayan Ve Nebi Baysalın görevlendirdiği kişilerdir.
    Ziraat BankasıYetkilileri ve Tarım Ve Orman  Bakanlığı yetkilileriyle anlaşıp SekizYıldır Tebligat Adresime hiç bir tebligat-bilgi gelmemiştir. Göndertmemişlerdir. 
   Banka DOLANDIRILMIŞ; Girişimci Şube  HESAP HAREKETLERİ TARAFIMA Verdirilmemiştir.
  Tarım Orman Bakanlığı yetkilileri her yıl sahada yetkisiz kişilerle yani Hasan Çağlayan ve Nebi Baysal' ın görevlendirdiği kişilerle görüşmüştür.
   Bütün Bunlar yetmiyormuş gibi Özel Ağaçlandırma Ortaklık İzin Oluru'nun olmadığı, Vekaletsiz ve Ortaklık İzin Oluru Olmaksızın Çalışma yapılmaması gerektiği, kiraladığımız evde  yetkisiz kişilerin bal ticareti yaptığı3 defa ihtaren Ankara 6.Noterliğinden bildirilmiştir.
Yapılan kanunsuz işlemler, Orman İşletme, Orman Bölge ve Genel Müdürlüğü’ne Mülki amirlere defalarca BAKANLIĞA  bildirilmiştir. 
   Bundan dolayı 9.03.2017 tarih, 53 sayılı Özel Ağaçlandırma Ortaklık Oluru tamamen bilgim ve iznim olmadan Bilge Grup Kağ.Çev.Ener.İnş.Tar.Ür..San.VeTic.A.Ş. yetkilileri ile Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez Müsteşar Akif Özkaldı tarafından imzalanmıştır. .
PSİKOLOJİK TACİZ DEVAM ETMEKTEDİR.
YANLIŞ İŞLEMLER DEVAM ETMEKTEDİR. 
  Kiraladığım evin kapı anahtarı; babam yoğun bakımda olduğu için Mersine Gittiğim zaman; Nebi BAYSAL, Hasan ÇAĞLAYAN tarafından kırılmış ve kıymetli eşyalarım Ruhsat İçin getirdiğim iki otomatik çoklu atar yivsiz silah ile faturaları  arıların plakaları alınmıştır. Hala bu evde Abdullah Sarkanını izniyle Nebi Baysal ve Bilge grup yöneticileri Hasan Çağlayan yaşamaktadır. Tesbit raporu ve hırsızlığım kumpas olarak oradan düzenlenmiştir.
    DUA EDİN DOSLAR HAK YERİNİ BULSUN,
    GÜZEL VE İYİ YARINLAR BİZİM OLSUN, 
    MİLLETİM MUTLULUK İÇİNDE KALSIN .. 
    HAK TANIMAYANLARA,ZALİMLERE 
    GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN...
    SELAM VE SAYGILARIMLA

 

  Benim Kiraladığım Evin İçinde; Hasan Çağlayan  emriyle Nebi Baysal 31.12.2013 yılından sonra oturmaya devam etmiş Bal Dükkanı gibi kullanmıştır 2015 yılında 1.5 ton bal aldıklarını Abdullah Sarkan; Marmara da bir çok insana Gökhan Çakmak, Levent Veldet ve tarafıma Raşit Göktaşın yanında söylemiştir. Sahama arıları koyup Bal Üreten Nebi Baysal Hasan Çağlayan Mustafa Deryal, Vejdet Fehmi Şendil, Kadir Mahir Damatlarla bal ticareti yapmışlardır. Marmara Cumhuriyet Başsavcılığına  14.08.2016 tarihli suç duyusu ile bildirilmiştir.  Savcılık ve Mahkeme görevini yapmamıştır. Görevini kötüye kullanmıştır. Çünki arılarla  ve yolsuzluk dolandırıcılık, v.s. bildirilmiştir.

     Aldığım 2 teneke Bal 1/2 tenekesi Eski Ortakları İsmail Gökdoğan'a Doğan TEL OSTİM ANKARA, 1/2 Tenekesi Eski Ortakları Recep Acar'a (AKAY İnşaat Ankara) 1/2 tenekesi Kadir Sevinç (Eski MHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Ramiz Ongun ve Muhasebeci Tacettin Kaytar'ın Sürekli geldiği büroya" Bu Büroya Bir Çok İnsan Gelmektedir. Bilge Grup A.Ş yi hazırlayan Ve Ercan Çelik Bilge Grup A.Ş. Adi Ortaklık senedini hazırlayan Tacettin Kaytar ın da bürosudur."

     Ankara İl Tarım Müdürlüğü Laboratuarına hazırladığım 1 Kavanoz Balı Laboratuar Taşınmakta olduğundan kabul etmeyince, Sonra, babamın başında olduğumdan götüremedim 24 Dönem Diyarbakır Milletvekili Fehmi Uyanık Evine Eşim hediye olarak Teslim etmiştir.) Bir Kavanoz Bal Prof Dr. İhsan Erdoğan (Eski Gazi Üniversitesi Hukuk Fakultesi Dekanı) 1 Kavanoz bal Hüseyin Yaman Bursada Lise Müdürü) 1 Kavanoz Bal  Hulki Aşçı Beyaz eğitim Kurumları, 1 kavanoz bal, Hasan Hüseyin Kelav,1 kavanoz, Ahmet Koçak, 2 kavanoz bal Hatice Koçaka teslim Edilmiştir.

     Hepsine de; dostların kalite testi yapmaları için dağıtılmıştır

    " Benim Ortak Görünen Hala Ortaklık İzin Oluru Bile Almamış Hasan Çağlayan ve Çetesinin  Özel Ağaçlandırma Sahamda arı koyup arıların bulunduğu sahayı boş koyarak tonlarca balı üretiyor satıyorlar, bana haber vermiyorlar “diye de söylemişimdir.

      SULH VE İBRA PROTOKOLÜ;

    Bilge Grup Kağ.Çevre,Tar. San. Ve Tica.A.Ş yetkilisi Hasan Çağlayan ve Kadir Mahir Damatlar ile15.11.2018 tarihli Sulh ve İbra Protokolü Hasan Çağlayan’ın isteğine göre hazırlanmıştır.

  Babamın Yatalak olması 2,5 yıldır Ağabeyimin bakmasından, babama aile ve evlatlarıma  bakamamış olmam, hastalanmam, borçların altında bulunmam  onlara büyük sıkıntı ve ekonomik sıkıntılar vermemden ve her gün sahte davalardan  bıkmıştım; üzüntülüydüm.

     Hasan Çağlayan dolaylı yönden baskı sağlayarak Ailem evlatlarım arkadaşlarım yakınlarım üstüme tam bir baskı kurdular. Çektiğimiz sıkıntıların sona ereceğini düşünerek hemen olacaksa devri yapayım diye Avukatlara ve arada bulunan arkadaşım Ömer İmamoğlu ve diğer arkadaşlara söyledim. Avukatlar ise hemen karşılıklı bu iş olacak diyerek hazırladıkları anlaşma metinleri Türk Borçlar Kanunu'na aykırı olmasına rağmen İmzaladım ve Eyüphan Çağlayan'a Sahayı ve adi ortaklığı Devir vekaleti ve beyanı verdim. İki daire devredeceklerdi. 50 bin Tl para verilecekti. Bina devredecek olan kişinin üstünde kayıtlı daire olmadığı gibi, benden 2.800.000TLolmayan senedin aslını getirmem isteniyordu. İlgili bahse konu senet 2.800 000 Tl olmadığı gibi senet vekillerim Halit Şimşek ve Ömer Faruk Özsu da bulunmaktaydı. Bu senedi almak için el altından uğraşıyorlar ve sürekli onları arıyorlardı.

    Eyüphan Çağlayan'ın vekaletini alırsam 50 yıl imza hakkımı veya devir işleminden vazgeçtiğim takdirde Ercan Çelik Hissesinin yarısının Bilge Grup A.Ş nin  olacağı taahhüt ve beyanı isteniyordu.

     15.11.2018 tarihinden günümüze kadar Kendilerinin yapacakları iş işlem; daire ve para devri ile ilgili yine Tüm mahkemelerden çekilme ile ilgili karar yazılı olduğu halde; ben ve avukatım tüm davalardan çekilmeme rağmen bu üstüme atılı suçun devamı sağlanmış, Mahkemelere gidilip düzgün ve doğru ifadeler verilmemiştir.

     Mahkeme kesin kararını 11.04.2019 tarihinde vermiştir.

     Hasan Çağlayan Nebi Baysal Bilge Grup Avukatları ile tarafım avukatlarını etki altına alarak, ne 7.2.2019 tarihli mahkeme; ne de; 7.03.2019 tarihli kesin karaları tarafıma bildirmemişlerdir. Yine Mahkeme Bana tebliğ etmediği gibi E-Devlet https://www.turkiye.gov.tr/davalarim sayfasına konulmamış ve yayınlanmamıştır.

       Bursa Bölge Adliye Mahkemesine Şahsen giderek 21.06.2019 tarihinde dilekçe vererek Bursa Bölge Mahkemesinin 2019/ 664 sayılı kararı ile 11.04.2019 nolu KESİN KARARINI öğrenmiş bulunmaktayım.

     Bundan Dolayı sözleşmeyi “sulh ve ibra protokolü kabul etmediğimi avukatları azil edeceğimi bildiririm. Diğer vekilleri ve avukatları azil ettim.

 

 

     Böyle aşağılık insanlık dışı bir ortaklık dünyada görülmüş değildir. 
Selam Ve Saygılarımla kamuoyuna Cumhuriyet Başsavcılıklarına Adalet Bakanına Duyurulur.

 

ARILARIN KONULDUĞU SAHA CEVİZ SAHASIDIR Ve BOŞ KALMIŞTIR.

 

23.7.2016 Tarihinde 2 TENEKE ALINAN BALI SÖYLÜYOR Ve KAldığım Daire İçin İKAMETGAH

Bu DAİRENİN ELEKTRİK BAĞLANTISI ERCAN ÇELİK ÜSTÜNEDİR  LİMAK ULUDAĞ 23550 nolu OBONESİYİM.

ARI KOVANLARININ KONDUĞU SAHA  BOŞ KALMIŞTIR.

21/6/2019 Tarihinde BURSA BÖLGE MAHKEMESİNE VERDİĞİM DİLEKÇE  BANA VERİLEN MAHKEME KESİN SONUCU

VERİLEN SONUÇ BELGESİNDE  OLAYIN TARİHİ 22/07/2016 OLARAK ŞİKAYET EDİLMİŞTİR

OYSA BALLARI ALDIĞIMIZ TARİH 23/06/2016  GÜNÜ SAAT 13- 14 .. Cİvarıdır BUNLAR ÇEKİLEN FOTOĞRAFLADADA BELLİDİR. SAAT 16-Feribotu ile Dönülmüştür.

 

MARMARA TARIM VE GIADA HAY. İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNCE  VERİLEN İŞLETME TESCİL BELGESİ

 

ARI PLAKA BARKOTLARI ,VE PLAKALARI  21/07/2016 TARİHİNDE ALINMIŞTIR.

 NEBİ BAYSAL,FIRAT SARKAN, CELAL KILIÇ ,TAÇKIN ÇAMOĞLU  FEHMİ YALÇIIN  İLE ARILARIN VE EV KİRASI; ARAÇLARIN MAZOT PARASI  ADİ ORTAKLIĞIN   BANKA ORTAKLIK  HİBE HESABINDAN ALINMIŞTIR."BANKA HESAP HAREKETLERİ."  ARILARIN TESCİLİ 19-20-21-22 TARİHİDİR.

89/2 NOLU DAİREDE 23/07.2016 Tarihinde FOTOĞRAFLARI ÇEKİLEREK  ARABAMA 3 KİŞİ İLE ALINMIŞ SAAT 16.FERİBOTU İLE DÖNÜLMÜŞTÜR

14.08.2016 TAIHLİ  MAMARA  CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA   HANGİ KONULAR ŞİKAYET EDİLMİŞTİ?

19Temmuz 2016 Günü Tekrar  Vehbi Yalçın Arıların  Raşit Göktaş dan alındığı henüz üstümüze geçmediği belirtilmiştir. Abdullah Sarkan’la beraber Raşit Göktaş’a gidilmiştir. Abdullah  Sarkan  50 kovan arının ortaklığın olduğunu, bunun 84 adet olarak 2 yıldır tescilinin yapılmadığını, Ercan Çelik olarak Ortaklıkları  plaka ve kayıtlarını yaptırmak istediğimi söylediğimde  plakaların kendinde olmadığını kovanların üzerinde çakılı olduğunu söylemesi, bu plakaların  listelenerek  muhtar onayından geçmesi  gerektiği bildirilmiştir. Sahaya gidilerek arılar fotoğraflanarak listelenmiştir. Topağaç Muhtarı Ramazan Dağ, Arıcı raşit Göktaş ve tarafımdan  devir  Belgesi tutanağı tutulmuşTescil Belgesi çıkartılmıştır, Adi ortaklığa tescil yapılamadığı için,  şahıs üzerine yapılması için de Arıcılık belgesinin olması gerektiğinden, aynı zaman da marka tescilinin  işlemleri için Ercan Çelik Ve Bilge Grup Kağıtçılık Çevre Enerji  İnşaat Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi adi ortaklığı ile Escan Akademi İş Sağ.Güv.Çevre Sağlığı Laboratuar Eğ. Hiz. A.Ş  üstüne yapılmaya çalışılmıştır.

  Ancak plakalar arı kovanlarına monte edilirken Taçkın Çamoğlu Ve  Vehbi Yalçın Nebi Baysal ile görüşerek  arılar Nebi Baysal ın diyerek itiraz etmişler itirazı üzerine plaka takma durmuş 89/3 nolu daireye konulmuştur. Nebi Baysal Ortaklıkta  çalışanlara arıları baktırmış, beenim vekaletim  ve iznim olmadan Banka kartları ile  tüm ihtiyaçlarını  ortaklık  hibelerinden  karşılamıştır.Ancak arıların bulunduğu yerde  300 dekar kadar olan bir sahada saha  işlemesi yapılmamış, arıların bulunduğu kısım da  hiç ceviz dikilmemiştir, hala arıcılık  yapılmaktadır.

  Lojman olarak benim  ikametgah olarak kullandığım yapının anahtarı Nebi Baysal tarafından kırılarak  değiştirilmiş,  Hasan  Çağlayanla tekrar buraya yerleşmiştir..

       Temel hedefleri Ercan Çelik in sahadan uzaklaştırılmasıdır, Marmara adasında ikamet etmesinin engellenmesidir. Vekaletli olduğunu söyleyerek, iş ve işlemler yapmıştır. Orman İşletme Müdürlüğünde “Ercan Çelik de kimdir, son kapının son mandalıdır” diyerek şahsıma hakaret etmiştir. Çalışanlara “bu işte yetkili benim, 2 teneke balın parasını sizin maaşınızdan keseceğim. Ercan Çelik benim muhatabım değil, sizden 3.000 TL keseceğim” diye tehdit edip Raşit Göktaş’a arıya parayı veren benim, diyerek arıların kendi üstüne tescilini istemiştir. Arıcı Raşit Göktaşın ifadesi alınması durumunda, yine Çalışanların Fırat Sarkan, Taçkın Çamoğlu, Celal Kılıç, Arıcı Vehbi Yalçın kendilerine kimin baskı yaparak ne söylemeleri hususunda telkin de bulundukları, Ayrıca kimlik bilgileri ve tespitlerinin yapılıp, rapor alınıp, çalıştıkları konuda ve iş sağlığı güvenliği konularında eğitilmeleri gerekir.

-Hasan ÇAĞLAYAN ile Nebi BAYSAL’ın benden habersiz olarak Özel Ağaçlandırma sahamın içerisinde ürettikleri balı Abdullah SARKAN’a ait diğer bir evde stokladıkları, benim adaya gelmem ile stoktaki balları 06 AIE 77 plakalı araca zeytinyağı tenekeleri ile yükleyerek Fırat Sarkan ve Celal Kılıç  tarafından kaçırıldığı, Nebi BAYSAL, Hasan Çağlayan vasıtası ile satarak gelir elde ettikleri tarafımdan fotoğrafları ile tespit edilmiştir. Geçen yıl Ankara da ortaklık binasın dan 1.5 ton petekli bal sattıkları söylenmektedir.  Kısa süre önce adı geçen sahamın üzerindeki bu kovanları kendi adıma tescil ettirerek bu haksız kazancı ortadan kaldırmaya çalıştım bu konuda gerekli bilgiyi Marmara Kaymakamlığı ve Marmara İlçe Tarım Müdürlüğü’ne de verdim.

 Özel Ağaçlandırma Sahamızın içerisinde 03/08/2016 tarihinde Marmara Sulh Hukuk Mahkemesinin 2016/3 D.İş numaralı dosyası için tespit yapılırken Engin PAŞA isimli şahsın ekip başı olduğu bir takım kişilerce benim haberim olmadan Kekik bitkisi toplandığı tespit davasına gelen bilirkişilerce yerinde görülmüştür. Engin PAŞA isimli şahsa “sana bunu kim topla dedi” diye sorduğumda önce “Abdullah abi (SARKAN) topla dedi” ise de Abdullah SARKAN’ın kendisine bağırması ile  Ve “Hasan ÇAĞLAYAN” demesi sonucu Engin Paşa bana “Hasan Çağlayan topla dedi” diye söylemiştir. Nebi Baysal depoda 2.5 ton kekik var diyordu, Abdullah Sarkan geçen yıl 1.5 ton bal aldık derken Bal ve Kekik tespitlerinin yapılmasından sonra Abdullah SARKAN tarafından çeşitli taciz ve küfürlere maruz kalarak eve giriş ve çıkışımda rahatsız edilmeye başlandım. Geldiğim durumda bir haksız menfaat çetesinin içerisinde yalnız kaldığımı ve çeşitli baskılarla buradan gitmem için baskılara başlandığını ve tahsisi yapılan bu sahamın elimden alınmaya çalışıldığı düşüncemi pekiştirmiştir.

 Yukarıda yazdığım bir takım olaylar neticesinde Marmara Adası üzerinde yapmak istediğim Özel Ağaçlandırma çalışmalarımın belli bir çete tarafından engellenmek istendiği ve tarafıma bazı saldırıların olduğunu, bu şartlar altında adı geçen kişilerin çeşitli baskı ve küfürlerine maruz kaldığımı belirterek gerekli güvenliğimin sağlanmasını ve suç teşkil edecek olayların mahkemeye taşınarak Yüce Türk Adaleti’nden bir girişimci olarak önümün kesilmesine neden olacak etkenlerin kaldırılmasını istiyorum ALINAN  BAL TENEKELERİ 

 

 

BU İKİ TENEKE BAL HÜSEYİN YAMAN, HULKİ AŞÇI, HASAN HÜSEYİN KELAV  VE TARAFIMDAN 23.07.2016 Tarihinde  Saat  13.40 civarında alınmıştır.

Tarafımızdan ALINAN İKİ TENEKE BALIN FOTOĞRAFI ÇEKİLDİĞİ TARİH 23.07.2016 saat

 AŞAGIDA RESİM 89/3 Nolu Kiraladığım DAİREDE BULUNAN  BALTENEKESİ-KOCA YEMİŞ,DAĞ ÇİLEĞİ  BALI

 

 

 

 

Ekleyen:  Ercan ÇELİK
Ekleme Tarihi:  6.7.2019
İzlenme:  294
Yazdır:Yazdır
 
Eklenen Yorumlar 
Bu Konuda En Çok Okunan Yazılar
 
KÜRESEL ISINMA VE AĞAÇ
İnsan hareket ve etkinliklerinin bir başka deyişle aktivitelerinin başlaması ve devam etmesi atmosferde sera gazlarını oluşturarak, bizim iklimlerimizi ciddi şekilde etkileyip kaçamayacağımız uzaklaşamayacağımız olağanüstü bir olayı çağırdı. Bu olay
Ercan ÇELİK [ 12.1.2013 Devamı
 
CEVİZCİ DEDE HAYRETTİN SAĞIR 14 MAYISTA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU.!
Hayrettin Sağır Cevizci Dede , yaşı ben diyeyim 91 siz deyin 92, Sabahın beşlerinde kalkıp ekibini toplayıp, saat 7 de işbaşı 9 da kahvaltı yapan, ölümünden bir kaç gün öncesine kadar dimdik ayakta ve işinin başında olan CEVİZCİ DEDE için gün geldi ,
Ercan ÇELİK [ 12.1.2013 Devamı
 
BİZ TÜRKÜZ ANADOLU ERLERİYİZ;YOLUMUZ, İNSANLIĞIN YÜCELME YOLU,
YOLUMUZ:Muhteşem Denge Korunarak,
Öğretilmiş Çaresizliğe Karşı, Pozitif Düşünce Geliştirilerek, Ülkenin ve Ülkelerin Kaynaklarının Verimli Ve Kaliteli Kullanılması...

Ercan ÇELİK [ 12.1.2013 Devamı
 

CEVİZİN İNSANAveİNSANLIĞA FAYDALARI

 • En Çok Okunanlar
 • ERCAN ÇELİK MARMARA ...
 • MARMARA CUMHURİYET B...
 • BANDIRMA CUMHURİYET ...
 • ANKARA CUMHURİYET BA...
 • TARIM VE ORMAN BAKAN...
 • SEÇİM SONUÇLARI DÜN ...
 • Sayın TEMEL KARAMOL...
 • ÖMER SEYFETTİN ...
 • BAL HIRSIZLIĞIM VE A...
 • SAYIN MERAL AKŞENER ...
 • TÜRKEŞ BELGESELİ...
 • TÜRKLERİN KURDUĞU DE...
 • KAŞKAYI TÜRKLERİ...
 • KARABAĞ HOCALİ AZ...
 • YALNIZ ÇOBAN VİDEO...
 •  
 • En Son Eklenenler
 • ERCAN ÇELİK MARMARA ...
 • BANDIRMA CUMHURİYET ...
 • ANKARA CUMHURİYET BA...
 • MARMARA CUMHURİYET B...
 • TARIM VE ORMAN BAKAN...
 • BAL HIRSIZLIĞIM VE A...
 • BÜYÜK SELÇUKLU,ANADO...
 • SEÇİM SONUÇLARI DÜN ...
 • BÜYÜK TÜRK MİLLET...
 • Ahmed YESEVİ, HACI B...
 •  

   

  Her Hakkı Saklıdır. ERCAN ÇELİK© 2013 Tasarim : Linear Yazilim